ویژه مدرسین ، آموزشگاه داران ، فعالین حوزه آموزش

سه‌شنبه 9 مرداد 1402 | در 6 جلسه وبینار و 2 جلسه حضوری  |  15-17

اولین رویداد تخصصی مسیر آینده شغلی در آموزش با رویکرد افزایش فروش

این رویداد با همراهی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ، سرای نوآوری و فناوری های آموزشی تهران غرب ، شتابدهنده اتود ، جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر ( پلی تکنیک تهران ) ، مجتمع سلامت تهران و با راهبری شرکت دانش و فناوری آینده روشن برگزار میگردد .

معرفی منتــــورهای بوت کمپ در جلسات حضوری

در جلسات حضوری به حل چالش ها و انتقال تجربه خواهیم پرداخت

کسب‌وکارها چقدر در نگهداشت مشتری موفق بودند؟
از کجا شروع کنم به راه اندازی کسب و کار آموزشی
من در حال حاضر در اجرای برنامه ریزی های آموزشی خود دچار مشکل هستم

مزایای شرکت دربوت کمپ :

آموزش های به روز و کاربردی
مشخص کردن نقشه و مسیر راه آینده شغلی
آگاهی از فرآیند رشد کسب و کار آموزشی
شبکه سازی و ارتباط با فعالین حوزه آموزش
دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای
منتورینگ و مشاوره از برترین های این حوزه

مخاطبین بوت کمپ :

مدرسین و مربیان
معلمین مدارس و فعالین حوزه مدارس
آموزشگاه های فنی و حرفه ای
اساتید دانشگاهی
آموزشگاه های خصوصی
علاقه مندان به تولید پکیج های آموزشی و راه اندازی کسب و کارآموزشی

ثبت نام در اولین بوت کمپ تحول کسب و کار آموزشی در حال اجرا است

در هر مرحله از پرداخت اگر با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با واتس اپ روابط عمومی رویداد به شماره 09032344166 در ارتباط باشید. همکاران ما پاسخگوی شما هستند.

09032344166

داستان شکل‌گیری رویداد :

تحول کسب و کار آموزشی حاصل یک نیاز در بازار آموزش ایران بود: عدم آگاهی اکثر فعالان کسب‌وکارهای حقیقی و حقوقی آموزش در ایران باعث شد تا رویدادی طراحی شود که به صورت تخصصی در این موضوع ورود کرده و به بررسی عوامل موفقیت در حوزه آموزش بپردازد . از آنجا که دانش و زیرساخت بازاریابی بازگشتی در کشورمان محدود است ، تجربه های موفق هم چندان به اشتراک گذاشته نمی شود . تعداد کسب و کارهایی که به این مهم ، توجه کافی دارند هم متاسفانه چندان بالا نیست .
شرکت دانش و فناوری آینده روشن با ارائه پلتفرم جامع آموزشی از سال 1397 در حال توسعه زیرساختی متناسب با نیاز ایران بوده و علاوه بر توسعه زیرساخت، اقدامات متنوعی در حوزه آموزش و به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق در این حوزه داشته است. اکنون با گردهم آوردن متخصصانی از برندهای مختلف و موفق کشور، گامی دیگر در این زمینه برداشته است.
همچنین در این رویداد برای اولین بار شرکت دانش و فناوری آینده روشن  ؛ گزارش جامع و کاربردی از فضای بازاریابی آموزشی ایران مبتنی بر بررسی 4سال اخیر منتشر خواهد کرد. هدف از انتشار این گزارش شناخت و آگاهی بیشتر کسب‌وکارهای کشورمان نسب به بازاریابی به روش آموزش معکوس در فرآیند آموزشی و دید واضح‌تر نسبت به میزان موفقیت یادگیری و فروش بیشتر  است تا بتوانند دقیق‌تر و بهینه‌تر از قبل در این زمینه فعالیت کنند.

آموزش بازار خوبی برای درآمدزایی و بیزینس هست؟
آموزش بازاری است که هر روز داغ‌تر می‌شود. اما واقعا همه‌ی افرادی که دوست دارند به عنوان مدرس کسب درآمد کنند، در این بازار موفق می‌شوند؟ جواب خیلی ساده خیر است. چرا چون حضور در هر بازاری نیاز به یادگیری مهارت‌های خودش را دارد، از جمله بازار آموزش.
چرا باید بوت کمپ را انتخاب کنیم؟
بوتکمپ یک سبک یادگيری عميق است که شما برای مدتی به صورت شبانه روزی درگیر آموزش و انجام تمارین می شوید . اين مدل آموزشی باعث می‌شود پس از زمان یادگيری، شما درگير حواشی خارج از مجموعه نشوید و ذهنتان متمرکز روی موضوع بماند. حضور در بوتکمپ باعث ایجاد بیشترين بازده‌ای می‌شود.
بوتکمپ به درد چه کسانی میخورد ؟
اگر مدرس هستید درآمد خود را به روش ساخت سیستم اتوماتیک بيزينس خود به 50 میليون تومان در ماه برسانید. و اگر در حوزه‌ی خدمات یا فروش محصول هستید، از فرصت درآمدزايی از حوزه‌ی آموزش استفاده نمائید و درآمد خود را بیشتر کنید.
مشاوره و منتورینگ هم دارید ؟
دراین یوتکمپ ، شما با محتوایی بی‌نظیر و حرف‌هایی از جنس تجربه‌ی ناب روبرو می‌شوید که قطعا برای شما سوالاتی را ایجاد می‌کند. به همین دلیل منتورهای متخصص حوزه‌های مختلف در 2 روز کلاس حضوری پس از هر 3 وبینار کنار شما هستند تا پاسخ سوالات شما را بدهند و اجرای کارهای عملی بوت کمپ را برای شما تسهیل کنند.
آیا در پایان دوره مدرک هم میدهید
بله این بوتکپ با همراهی سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار میشود که پس از گذراندن دوره اعطای مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای را خواهیم داشت
ساخت رایگان آیشن دریافت دوره

برای ثبت نام در رویداد فرم زیر  را تکمیل کنید

محمد صابر امیری

محمدصابر امیری هستم؛ بنیان‌گذار و ایده‌پرداز شرکت دانش و فناوری آینده روشن و موسس گروه آموزشی متخصصین مهندسی پزشکی کشور و همچنین مشاور کسب و کار های آموزشی بزرگ فعالیت داشته ام . 

blank

دکتر صابر زارع

من صابر زارع هستم، مدیرعامل مجتمع سلامت تهران و همچنین مدیر مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی در بوت‌کمپ تحول کسب و کار آموزشی. دارای 8 سال سابقه در حوزه آموزش هستم و با تجربیاتم در بخش تبلیغات و راهبری سیستم آموزشی، مطالب تخصصی و کارآمد خود را جهت ارائه به دیگران در کنارتان هستم.
blank

دکتر وحید حاجی پور

وحید حاجی‌پور هستم، مدیر سرای نوآوری و فناوری‌های آموزشی تهران غرب. همچنین، مدیر نوآوری مرکز فناپ هستم. در این بوت‌کمپ، در کنارتان هستم تا در مورد نوآوری‌های آموزشی با یکدیگر گفتگو کنیم.
blank

هانیه آرمیده

هانیه آرمیده هستم، در حوزه مشاوره و پشتیبانی برای دوره‌های آموزشی به صورت تخصصی فعالیت داشته‌ام و در مجتمع سلامت تهران به عنوان مدیر پشتیبانی و مشاوره در حال فعالیت می‌باشم. آن چیزی که در این بوت‌کمپ علاقه‌مند به انتقال تجربه هستم، تاثیر بسیار زیاد پشتیبانی و مشاوره در افزایش کاربر و میزان رضایت می‌باشد.

blank

شهاب الدین بختیاری

شهاب بختیاری هستم. در حوزه تولید محتوا فعالیت و سابقه‌ی زیادی دارم. در مجموعه‌های مختلف، پروژه‌های تولید محتوا انجام داده‌ام و در بوتکمپ به عنوان منتور در کنارتان هستم تا بخش تولید محتوا را بتوانیم مدیریت کنیم.

blank